Пам’яті героя

18.02.16

18 лютого минає рік з часу загибелі на сході України нашого незабутнього земляка з села Торкова Анатолія Васильовича Грубого. Досвідчений ветеринарний лікар і гарна людина, він чесно виконав свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо служив у 128-й гірсько-піхотній аеромобільній бригаді, виконував різні бойові завдання. На жаль, у бою біля міста Дебальцеве рік тому наш герой отримав важке поранення, внаслідок якого помер по дорозі у шпиталь.

Велике, непоправне горе спіткало родину героя, Торківську громаду, всіх нас на Тульчинщині. У важкій боротьбі за незалежність і територіальну цілісність Української держави ми втрачаємо найкращих, дорогих серцю людей. Підла, жорстока, неоголошена війна майже два роки поспіль збирає по Україні свої страшні жнива, незважаючи на різні переговори чи мирні домовленості. Життя і доля кожного нашого військовослужбовця чи правоохоронця в зоні АТО знаходяться у Божих руках.

Висловлюємо щирі співчуття родині Анатолія Грубого. Захисник Вітчизни завжди буде жити в наших серцях. Мир і спокій обов’язково запанують на українській землі. Слава героям – патріотам України!

Повернутись