Засідання постійних комісій

15.02.19

14 лютого в приміщенні районної ради відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, проведення економічних реформ, з питань комунальної власності, з питань законності, правопорядку, з питань освіти, культури.

До порядку денного постійних комісій внесено ряд проектів рішень, які пропонуються на розгляд 30 сесії районної ради, зокрема:

1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території району та хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Тульчинського району на 2016-2020 роки «Безпечна Тульчинщина – взаємна відповідальність влади та громад».

2.Про районну комплексну програму підтримки сім’ї, молоді, запобігання домашньому насильству забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на 2019 - 2021 роки.

3. Про внесення змін до районної Програми інформатизації «Електронна Тульчинщина» на 2017 – 2019 роки.

4.Про внесення змін до рішення 6 позачергової сесії  районної ради 7 скликання від 19 травня 2016 року № 83 «Про районну Програму «Майбутнє Тульчинщини в збереженні здоров’я громадян на 2016-2020 роки».

5.Про затвердження розпоряджень голови районної ради

6.Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

7.Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

8.Про надання погодження райдержадміністрації на внесення змін до районного бюджету.

9.Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району в комунальну власність Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади.

10.Про надання згоди на передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району в комунальну власність Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади.

11.Про надання дозволу Тульчинській районній раді на укладення договорів оренди майна.

12.Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування Тульчинського району на укладання договору оренди нежитлового приміщення адміністративної будівлі (приміщення біолабораторії).

13.Про надання дозволу КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» на укладання договору оренди нежитлового приміщення

14.Про надання дозволу КП «Тульчинському районному центру первинної медико-санітарної допомоги» на укладання договору оренди нежитлового приміщення

15.Про кандидатуру на нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

16.Про затвердження проектів районної ради для представлення на шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

17.Про зняття з контролю рішення районної ради.

18. Про затвердження змін до Схеми планування території окремої частини Тульчинського району Вінницької області (в межах Михайлівської сільської ради)

19. Про затвердження змін до Схеми планування території окремої частини Тульчинського району Вінницької області (в межах Заозерненської сільської ради).

Відповідно плану роботи районної ради, постійними комісіями  також було розглянуто питання «Про звіт відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації про використання бюджетних коштів».

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні проекти рішень.