31 січня - Форум «Пріоритети законодавчого порядку денного 2022: децентралізація»

14.01.22

31 січня 2022 року Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») планує провести Форум «Пріоритети законодавчого порядку денного 2022: децентралізація».

У рамках організації заходу проводиться опитування голів територіальних громад, мета якого дізнатися позицію органів місцевого самоврядування щодо основних законодавчих ініціатив, прийняття яких у 2022 році забезпечить подальше впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

На Форумі будуть обговорені питання законодавчого порядку реформи децентралізації за участі представників Міністерства розвитку громад та територій України, народних депутатів України, представників асоціацій органів місцевого самоврядування.