Координаційний центр УАРОР з питань тероборони домовився з німецькими партнерами у сфері безпеки про допомогу Україні

10.06.22

Представники Штабу з процесуальної діяльності у сфері відшкодування збитків завданих територіальним громадам при Координаційному центрі УАРОР з питань тероборони обговорили з Керуючим директором Міжнародної виставки та конференції внутрішньої безпеки Уве Х. Верштедтом (ФРН), що відбулась у Франкфурті-на-Майні, допомогу для України. Як зазначив заступник начальника Штабу Андрій Маляр, німецька сторона висловила готовність надавати методичну та матеріально-технічну допомоги правоохоронним органам України.

Також були обговорені питання технічного та юридичного супроводження фіксації злочинів скоєних військами рф в Україні та передовий досвід такої роботи у Європі.

«Поїздка була ефективною та добре відобразилась на іміджі України. Поліцейська спільнота дружелюбно сприйняла нашу присутність та всіляко виявляла повагу нам та нашій державі, пишаючись стійкістю та звитягою наших воїнів та правоохоронців. Є конкретні домовленості про допомогу. Тому працюємо з нашими партнерами й надалі…», — підсумував поїздку Андрій Маляр.

Довідково:

В період з 31.05.2022 по 02.06.2022 р. у Франкфурті-на-Майні (ФРН) проводилась Міжнародна виставка та конференція внутрішньої безпеки (GPEC General Police Equipment Exhibition & Conference) – це найбільша в Європі закрита спеціальна виставка для поліції та органів безпеки, що організовується під патронатом Федерального міністра внутрішніх справ ФРН.

У виставці брали участь понад 300 компаній виробників обладнання та витратних матеріалів для патрульної та кримінальної поліції, поліції контролю обігу наркотиків, поліції спеціального призначення, криміналістів, вибухотехніків, підрозділів оперативного документування та розвідки.

Також, у виставці брали участь представники правоохоронних та державних органів.