Відбулось засідання президії районної ради

09.02.16

09 лютого 2016 року відбулось засідання президії Тульчинської районної ради, яке провів голова районної ради Авраменко О.П.

Президія районної ради ухвалила рішення про включення до порядку денного 4 сесії районної ради, зокрема, наступних питань:

1. Звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень.

2. Про Програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів і об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Тульчинського району на 2016-2020 роки.

3. Про районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України, мобілізації населення та зміцнення територіальної оборони на період з 2016 по 2018 роки.

4. Про програму профілактики та боротьби із захворюванням на сказ на території Тульчинського району у 2016-2020 роках.

5. Про районну програму «Використання коштів на освоєння земель сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, інвентаризації земель, розробки схем землеустрою та техніко-економічного обґрунтування використання і охорони земель у Тульчинському районі на 2016-2020 роки».

6. Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота на 2016-2020 роки».

Всього було винесено на розгляд сесії 36 питань.

 

 

Повернутись