2 липня – Міжнародний день кооперації

02.07.16

Районна державна адміністрація і районна рада сердечно вітають всіх працівників споживчої кооперації району, ветеранів галузі з професійним святом!

Споживча кооперація на всіх етапах свого розвитку служила інтересам пайовиків, сільських трудівників, задоволенню їхніх потреб у товарах і послугах, сприяла соціальному та економічному розвитку села. В сучасних умовах галузь постійно і оперативно адаптується до умов ринкової конкуренції. Підприємства споживчої кооперації Тульчинщини переконливо і впевнено долають всі труднощі, знаходять свій шлях і своє місце в загальному господарському комплексі. Використовуються всі наявні резерви, залучається безцінний досвід минулих років, підключається потужний потенціал дрібного та середнього бізнесу, адже сучасний кооперативний рух має бути динамічним, гнучким, ефективним і самодостатнім.

З нагоди професійного свята – Міжнародного дня кооперації – зичимо всім трудівникам і ветеранам споживчої кооперації, пайовикам району здоров’я, миру і щастя, добробуту і сонячних днів, успіхів у праці, щоб вона завжди була плідною і радісною.

Зі святом, дорогі друзі!Голова райдержадміністрації Микола Підболячний

Голова районної ради Олексій Авраменко

Повернутись