Декларування доходів передбачає подання певною категорією громадян декларації про майновий стан і доходи. До зобов’язаних з подання декларації належать ті, які минулого року отримали: спадщину, подарунки, доходи від продажу транспорту, квартир, будинків та іншого рухомого чи нерухомого майна або, якщо надавали їх в оренду, самозайняті особи - це орендарі ставків , паїв. Також подати декларацію необхідно, якщо мало місце отримання іноземних доходів, доходів, отриманих від надання репе ....

Детальніше

У минулому році отримав у подарунок від рідного брата автомобіль. Чи необхідно подавати декларацію про майновий стан і доходи? Законом України від 23 лютого 2017 року №1910 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини» внесено зміни до статті 174 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями. Так, з 1 січня 2017 року звільняється від обкладання податком на доходи фізичних осіб та військовим збором ва ....

Детальніше

Чи сплачує авансові внески з податку на прибуток платник єдиного податку при виплаті дивідендів? Відповідно до ст. 57 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) у разі прийняття рішення щодо виплати дивідендів платник податку на прибуток - емітент корпоративних прав, на які нараховуються дивіденди, проводить зазначені виплати власнику таких корпоративних прав незалежно від того, чи є оподатковуваний прибуток, розрахований за ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ звертає увагу на те, що з 1 січня 2018 рокуд екларація про майновий стан і доходи (далі – Декларація) подається за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859». Слід зазначити, що в оновленій Декларації з’явились нові позиції, які мають особливості заповнення. Так, у рядку 8 Декларації у ко ....

Детальніше

У якій сумі не оподатковується вартість путівок, що надаються роботодавцем? До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або його членів сім’ї першого ступеня споріднення, які надаються його роботодавцем — платником податку на прибуток підприємств безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижк ....

Детальніше

Нещодавно в Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ відбувся «круглий стіл» з платниками податків за участю заступника начальника інспекції Віталія Чуби. Кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017року стала основною темою проведеного заходу. Очільник податкової служби району звернув увагу присутніх, що кампанія декларування доходів громадян триватиме до 1 травня поточного року, а також закликав всіх сумлінно виконати свій громадянський обов’язок ....

Детальніше

Нещодавно в Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ відбувся «круглий стіл» з платниками податків за участю заступника начальника інспекції Віталія Чуби. Кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017року стала основною темою проведеного заходу. Очільник податкової служби району звернув увагу присутніх, що кампанія декларування доходів громадян триватиме до 1 травня поточного року, а також закликав всіх сумлінно виконати свій громадянський обов’язок ....

Детальніше

Якщо новостворений платник подав заяву про обрання спрощеної системи оподаткування першої або другої групи до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, то податковий (звітний) період починається з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому особу зареєстровано платником єдиного податку. У разі подання заяви про обрання спрощеної системи оподаткування третьої групи (без ПДВ) протягом 10 календарних днів з дня державної реєстрації податковий (звітний) період почи ....

Детальніше

З метою реалізації норм пункту 201.16 статті 201 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» від 07.12.2017 № 2245-VIII повідомляємо про проведення технологічних та регламентних робіт в автоматизованих системах ДФС, у зв’язку з чим о 23 годині 00 хвилин 20 березня 2018 року тимчасово буде припинено роботу Єдиного реєстру податкових накладних та деяких ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує платникам податків, які обрали спрощену систему оподаткування, про дію Закону України від 21.12.2016 року № 1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні». Зокрема, абзац 8 пп.292.2.3 статті 292 ПКУ містить норму щодо неможливості перебування на спрощеній системі оподаткування тих платників, які на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів мають податковий ....

Детальніше

До відома громадян, які у 2017 році отримали спадщину або дарунок від фізичної особи-резидента, але, при цьому, не відносяться до членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення. Тульчинське відділення немирівської ОДПІ нагадує про ваш обов’язок у період деклараційної кампанії, яка триває до 1 травня 2018 року, подати Декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем податкової адреси (реєстрації) та задекларувати такий дохід. Згідно з чинним законо ....

Детальніше

Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску, умови та порядок нарахування і сплати, повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку, визначає Закон України від 08 липня 2010 року N 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон N 2464). Відповідно до п. 5 частини першої ст. 4 Закону N 2464 платниками єдиного внеску є особи, які провадять незалежну професійну діяльні ....

Детальніше

Пунктом 9 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року N265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" визначено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо), при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані щоденно друкувати ....

Детальніше

у Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ відбудеться черговий сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” на тему: «Декларування доходів громадян». З платниками податків спілкувався заступник начальника Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Віталій Володимирович Чуба. Сеанс розпочне роботу 6 березня 2018 року з 10 до 13 години ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, що відповідно до п.п.165.1.24 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VIзі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земель ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ доводить до відома платників, що з метою організації якісного виконання органами ДФС покладених завдань з обслуговування платників податків, запобігання виникненню можливих ризиків несвоєчасного та неякісного прийняття звітності та надання адміністративних послуг, Центр обслуговування платників тульчинщини у святкові та вихідні дні березня працюватиме за наступним режимом: 03 березня - робочий день триватиме до 16-45; 07 березня – робочи ....

Детальніше

Якщо суб’єкт господарювання протягом звітного періоду користувався будь-якими пільгами в оподаткуванні, йому потрібно відзвітувати про суми таких пільг. У зв’язку з наближенням строків подання річного Звіту про пільги нагадаємо основні моменти, пов’язані з його поданням. Хто подає Звіт? Звіт про суми податкових пільг (далі — Звіт) повинні подавати суб’єкти господарювання, які не сплачують податки і збори у зв’язку з отриманням податкових пільг (п. ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє, що листом від 19.01.2018 №1638/7/99-99-13-02-01-17 «Про надання інформації» ДФС України передбачено, що для взяття на облік платником єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування членам фермерських господарств, на яких не поширюється дія Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ....

Детальніше

Іноді у суб‘єктів господарювання виникають питання щодо правильності ведення податкового обліку. Аби не допустити помилки, яка може вилитись у чималі фінансові втрати, Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ рекомендує платникам звертатися до органів фіскальної служби за консультацією. При цьому консультації можуть бути як загальними (з ними можна ознайомитися тут: http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii), так і індивідуальними. Слід пам‘ятати, що у випадку, коли пл ....

Детальніше

Підприємці - платники єдиного податку 1-ї групи, які у календарному кварталі перевищили обсяг доходу 300 тис. грн, з наступного календарного кварталу за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку 2-ї або 3-ї групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування. Такі платники до суми перевищення зобов’язані застосувати ставку єдиного податку у розмірі 15%. Заява подається не пізніше 20 числа місяця, наст ....

Детальніше