Компенсація з бюджету середнього заробітку мобілізованих

28.05.15

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє:

Компенсація виплат із бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період відображаються у Податковому розрахунку (форма №1ДФ) затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 року № 4 за ознаками доходу - "128" - соціальні виплати з відповідних бюджетів. 

 Якщо підприємство у будь-якому місяці II кварталу отримає компенсацію з бюджету в межах середнього заробітку, нарахованого мобілізованим працівникам за березень (січень, лютий) 2015 року, то сума такої компенсації, що виплачується зазначеним працівникам після її отримання, у ф. №1ДФ за IІ квартал в розділі I „Суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і суми утриманого з них податку” відображатиметься за ознакою доходу "128":

        - у графі 3а „Сума нарахованого доходу” - прочерк (сума нарахованої компенсації в межах середнього заробітку за березень відображалась у ф. №1ДФ за I квартал);

  - у графі 3 „Сума виплаченого доходу” - сума отриманої із бюджету та виплаченої компенсації в межах середнього заробітку за березень;

 - у графах 4а та 4 „Сума утриманого податку, нарахованого/перерахованого” - прочерки (ПДФО на компенсацію не нараховується і не перераховується).

  Якщо підприємство у місяцях II кварталу буде нараховувати мобілізованим працівникам компенсацію в межах середнього заробітку та подавати Звіти до органу соціального захисту населення з зазначенням сум такого середнього заробітку з метою її отримання, то у розділі I ф. №1ДФ за II квартал за ознакою доходу "128" по мобілізованому працівнику відображатимуться:

   - в графі 3а „Сума нарахованого доходу” - сума нарахованої компенсації в межах середнього заробітку мобілізованим працівникам за квітень - червень;

  - в графі 3 „Сума виплаченого доходу” - сума отриманої із бюджету та фактично виплаченої компенсації мобілізованим працівникам у місяцях II кварталу;

 - в графах 4а та 4 „Сума утриманого податку, нарахованого/перерахованого” - прочерки (ПДФО на компенсацію не нараховується і не перераховується).

  Також повідомляємо, що в розділі II„Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір” ф. №1ДФ за IIквартал в рядку „Військовий збір” проставляються прочерки, оскільки на компенсацію в межах середнього заробітку мобілізованих працівників військовий збір не нараховується.   

Повернутись