Нові форми книг обліку для платників єдиного податку

27.07.15

Нові форми книг обліку для платників єдиного податку

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  інформує, що відповідно до вимог статті 296 Податкового кодексу України фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку ведуть книгу обліку доходів. Форму та порядок заповнення книги затверджено  наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 року за № 579. Даним наказом встановлено дві форми книги обліку.

Платники єдиного податку першої та другої групп, а також третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, щоденно за підсумками робочого дня відображають лише суми отриманих доходів.

Ті ж платники єдиного податку, які є платниками ПДВ ведуть книгу обліку доходів та витрат. Обидві форми книги ведуться за вибором платника податку в паперовому або в електронному вигляді.

Книга зберігається у платника податку протягом 3-х років після закінчення звітного періоду, в якому здійснено останній запис. Дані книг заповнюються у гривнях з копійками та в подальшому використовуються платниками податку для заповнення податкової декларації.

Книги обліку , зареєстровані до набрання чинності Наказу №579, діють до їх закінчення.

Повернутись