За 2016 рік від мешканців Тульчинщини до бюджетів країни надійшло майже 213 млн. гривень.

27.01.17

За 2016 ріквід мешканців Тульчинщини до бюджетів країни надійшло майже 213 млн. гривень.

   Керівник Тульчинського відділення Немирівської об»єднаної податкової інспекції Віталій Чуба  проінформував, що протягом 2016 року від  платників району надійшло 212,9 млн. грн. платежів до бюджетів усіх рівнів, що на 33,7 млн. грн. більше ніж за минулий рік.

 «Дякуємо усім сумлінним платникам податків нашого районуза громадянську  позицію та свідоме ставлення до сплати податків. Адже стале наповнення бюджетів – головна складова економічної стабільності»,  - відзначає посадовець.

Приємно відзначити й стабільне надходження платежів до місцевих бюджетів, які спрямовуються на реалізацію соціальних програм та розвиток інфраструктури регіону. Місцеві бюджети району за 2016 рік отримали майже 128 млн.. гривень податків. Значним платежем у дохідній частині району є податок на доходи фізичних осіб, який склав  70,4 мільйони гривень. Крім того, в місцеву казну надійшло: плати за землю в сумі  13,6 млн. грн., єдиного податку –  19,8 млн. грн., екологічного податку 13,9 млн. грн. Суттєво наповнив бюджетні кошики місцевих громад і акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, сплачена сума якого склала майже 10 мільйонів гривень. Темпи росту набирає сплата податку за нерухоме майно , протягом 2016 року спрямовано майже 510 тисяч гривень.

Протягом дванадцяти  місяців2016року мешканці районуспрямували до бюджету             74,6 млнгрн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

« Сподіваюсь, що й надалі ми витримаємо набраний темп та зможемо здійснити  заплановані зміни та реформи.», - наголосив очільник податкової служби району Віталій Чуба.

 

Повернутись