Триває конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини»

25.03.15

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області інформує, що наближається до фінішної прямої перший етап конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини». Зазначений проект покликаний виховувати культуру сумлінного платника у школярів та ознайомити їх з професією фахівця податкової та митної справи. Його основне спрямування – це формування економічної грамотності та культури у підростаючого покоління, а також  вивчення та розуміння ними ролі, значення та місця податків, зборів і платежів у житті держави і суспільства.

 Додамо, що перший етап конкурсу відбувається на районному рівні. Участь у ньому беруть дві категорії учнів загальноосвітніх навчальних закладів: 9-11 та 12-15 років. Прийом робіт триватиме до 10 квітня 2015 року. Для участі у конкурсі приймаються індивідуальні творчі роботи за трьома напрямками: художні твори (малюнки), комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори. Тематика робіт: сплата податків, зборів, платежів – економічна функція у житті країни.

 В подальшому протягом травня відбудеться Другий етап конкурсу на регіональному рівні, де визначатимуться найкращі учнівські роботи серед надісланих з районів. Автори робіт, які посядуть перші місця на даному етапі, візьмуть участь на Всеукраїнському рівні протягом червня-серпня поточного року.

 Нагадаємо, роботи на конкурсучасники можуть подати до податкової інспекції за адресою :

м. Тульчин, вул. Леніна, 51, Центр обслуговування платників, кім. 13.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ

Повернутись