Податки –очима дітей - підсумки районного конкурсу

24.04.15

Податки –очима дітей   -  підсумки районного конкурсу

В 2015 році державною фіскальною службою району  було проведено конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни- у мріях дитини». Проведення конкурсу - це одна з важливих форм співпраці податкових органів з громадськістю, яка дає змогу великій кількості дітей з одного боку опанувати податкові ази, а з іншого - реалізувати свої творчі здібності в прозі, поезії, у сфері образотворчого і прикладного мистецтва.

Підростаюче покоління Тульчинщини теж долучилось до участі у конкурсі, що дало можливість виявити, наскільки діти розуміють роль, місце та значення податків, як орієнтуються в сьогоденні. Крім того, це стало чудовою можливістю для юних дарувань творчо реалізувати свої ідеї та продемонструвати свій талант.

В конкурсі прийняли участь  36учнів  із  шкіл району. Надійшло 38 живописних малюнків, у яких діти відобразили роль і місце податків у житті суспільства, держави і окремих категорій громадян та  літературний твір.Кожного разу діти вражають своєю творчістю, оригінальністю і новими ідеями. Діти у своїх роботах проявили фантазію та майстерність.

Компетентне журі визначило  переможців. Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ висловлює подяку всім учням, які прийняли участь в конкурсі, та щиро вітає:

Безбах Вікторію  - за  зайняте І місцеу віковій категорії діти 9-11 років, ученицю  5 класу  Клебанської  ЗШ  І –ІІІ ст.

У віковій категорії діти 12-15років :

Скрипник Наталію  за  зайняте І місцеученицю 6 класу  Кирнасівської  ЗШ  І –ІІІ ст.

Ворощак  Вікторію  за  зайняте ІІмісцеученицю 7 класу  Кинашівської  ЗШ  І –ІІІ ст.

Погребняка Андрія  за  зайняте ІІІ місце учня Михайлівської   ЗШ  І –ІІІ ст.

Роботу  Луговської  Ірини вирішили відзначити   кращим літературним твором.

Як зазначила  заступник начальника Немирівської ОДПІЛілія Пастушенко, конкурс «Майбутнє країни- у мріях дитини» спрямований на формування економічної грамотності та культури у майбутніх платників. «Адже виховання і розуміння дітьми з шкільних років необхідності дотримання законів, в тому числі щодо сплати податків, дозволить зробитиуспішну та процвітаючу країну»-додала вона. Очільник служби щиро дякує молодим талантам за працелюбність, завзятість, бажає  міцного здоров’я та відмінних успіхів у навчанні.