Черговий семінар в податковій

22.07.15

Черговий семінар в податковій.

Фахівці Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ  завжди намагаються оперативно інформувати платників податків про законодавчі зміни і тому 17 липня 2015 року у податковій для суб'єктів господарювання –фізичних осіб було проведено черговий семінар по роз’ясненню актуальних новин податкового законодавства.

            Відкрила семінар заступник начальника Немирівської ОДПІ Лілія Пастушенко , яка підбила підсумки роботи за 1 півріччя та окреслив основні напрямки роботи на 2 півріччя 2015 року.

            Основною темою семінару було питанням електронного адміністрування ПДВ, як відомо ця система з 1 липня запрацювала на постійній основі. Також  фахівці податкової службироз’яснили представникам бізнесу останні зміни в законодавстві щодо використання РРО,  затвердження Порядку повідомлення про прийняття працівника на роботу, єдиного соціального внеску,  військового збору, правові відносини між роботодавцем і найманим працівником.

 Поміж іншого, на семінар було запрошено представника фірми «Медок» Віталія Олійника, який пояснив тонкощі складання податкової звітності, зупинився на на помилках, які допускають суб»єкти господарювання , а також проінформував  платників щодо нового принципу розрахунку лікарняних.

Повернутись