Оперативники фіскальної служби на Вінниччині вилучили партію нелегального елітного алкоголю

18.12.14

Горілка та віскі іноземних брендів без марок акцизного податку встановленого в Україні зразка та документів про їх походження вилучено оперативними співробітниками головного управління ДФС у Вінницькій області спільно з працівниками УСБУ та УДАІ УМВС у області. Нелегальний вантаж транспортувався автомобілем з прикордонної зони в Могилів-Подільському районі у бік обласного центру. В ході огляду автомобіля правоохоронці виявили в кузові авто понад 700 дал (декалітрів) алкогольної продукції, розлитої в пляшки та тетрапакети на суму близько півмільйона гривень.

З початку нинішнього року співробітниками підрозділів протидії незаконного обігу підакцизних товарів головного управління ДФС у Вінницькій області вилучено близько 20 тисяч дал (декалітрів) спирту та лікеро-горілчаної продукції на суму майже 10 млн. грн.

Головне управління ДФС у Вінницькій області