Про новації в застосуванні РРО повідомляли Тульчинським спрощенцям

18.03.15

Про новації в застосуванні РРО  повідомляли Тульчинським спрощенцям

Нещодавно в приміщенні актового залу Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ відбувся семінар  з питання  застосування РРО (реєстраторів розрахункових операцій- далі  РРО)  та особливості справляння акцизного податку.

Запрошенні  суб’єкти господарювання  та представники сервісних організацій мали нагоду отримати професійні роз’яснення  податківців, які контролюватимуть виконання вимог Податкового кодексу України  в цій сфері, а також вимоги Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

 Виступаючи  на заході спеціалісти фіскальної служби інформували про тих платників, яким обов’язково необхідно застосувати РРО і тих, яким за цим Законом, дозволено не запроваджувати реєстратори. Між тим, найвищої уваги платники виявили під час висвітлення питання відповідальності платників за порушення законодавства користувачами реєстраторів і тих платників, які нехтуватимуть цією вимогою законодавства.

 На останок, заступник начальника-начальник Тульчинського відділення Лілія Пастушенко звернулася  з проханням до тих платників, які здійснюють свою діяльність без  застосування  реєстраторів розрахункових операцій, але мають на меті їх запровадити, не відкладати на останній місяць процедуру їх реєстрації в контролюючому органі. Адже, в  районі сьогодні  впроваджують діяльність  1347 «єдинників» , з них  біля тисячі   перебувають на  ІІ  та  ІІІ групі.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ

Повернутись