Зверненням громадян особливу увагу

15.10.14

Зверненням громадян особливу увагу.

Працівниками Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ приділяється постійна увага своєчасному і кваліфікованому розгляду звернень громадян та вживаються всі можливі заходи для підвищення якості їх обслуговування .

Протягом  9 місяців поточного рокупосадовими особами відділення було  проведено 35  особистихприйомівгромадян . Кількість звернень за вказаний період  у порівнянні з відповідним періодом 2013 року  збільшилась на 3 заявника, що свідчить про зацікавленність громадян до змін  у податковому законодавстві.

Основними питаннями, що порушувались громадянами на особистих прийомах були  питання - застосування спрощеної системи оподаткування, податку на доходи фізичних осіб , податку на нерухоме майно ,  питання податкової звітності та  єдиного соціального внеску.На усі звернення роз’яснення  надані  згідно з нормами чинного податкового законодавства безпосередньо в ході проведення особистого прийому.

Особистий прийом громадян здійснюється безперешкодно і регулярно згідно графіку прийому.

Для тих, хто хоче скористатися своїм правом на звернення  до посадових осіб районного відділення органів Міндоходів нагадуємо  адресу приймальні громадян : м.Тульчин, вул. Леніна , 51. Запис на особистий прийом  здійснюється  у модератора  Центру обслуговування платників податків або за  телефоном 2-24-54.  

Повернутись