Скористатися правом на податкову знижку можна до кінця 2014 року

13.11.14

Скористатися правом на податкову знижку можна до кінця 2014 року

З початку поточного  року  працівниками Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ прийнято 469 декларацій про майновий стан і доходи від громадян - фізичних осіб , з них 204 громадянина задекларували свої доходи із різних джерел виплат на загальну суму 11726,1тис.грн., із яких додатково сплочено  до бюджету податку на доходи фізичних осіб 661,5тис.грн.

Метою декларування доходів фізичних осіб є не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення платникам сум податку на доходи фізичних осіб

шляхом реалізації права на податкову знижку . Станом на початок листопада 2014 року  265 громадян уже скористалися правом на податковий кредит, сума податку, що підлягає поверненню за результатами перерахунку, складає 238,6 тис. грн.

Принагідно нагадуємо, що для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати до податкового органу декларацію про майновий стан і доходи та ксерокопії наступних документів: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника (ідентифікаційний номер), договір про надання певного виду послуг, розрахунковий документ, який підтверджує понесені витрати, довідка з місця роботи про річну заробітну плату , утриманий податок на доходи фізичних осіб та єдиний соціальний внесок.

Декларацію на отримання податкової знижки необхідно подати до 31 грудня поточного року. Право на отримання податкової знижки на наступні звітні періоди не переноситься.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ 

Повернутись