До податківців за адмінпослугами звернулися понад 5 тисяч жителів Тульчинщини

13.11.14

До податківців за адмінпослугами звернулися понад 5 тисяч жителів Тульчинщини

 

З початку 2014 року працівниками центру обслуговування платників населенню району надано 5,1 тисяч безкоштовних адмінпослуг, з них  2476 або 48,2 відсотки складає видача карток платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників .

Перелік таких адмінпослуг затверджений відповідним наказом Міністерства доходів і зборів України та містить загалом 60 найменувань, але найпопулярнішими серед заявників  єреєстрація книг та реєстратора розрахункових операцій – 883;

видача документів про реєстрацію платниками , перереєстрацію та зняття з обліку платників різних видів податків та платежів – 538;

видача документів про взяття на облік та про зняття з обліку платників податків- 491;

видача різного виду довідок -461;

надання документів щодо інших послуг – 288.

 Систематично працівниками відділення  проводиться комплекс заходів з питань роз‘яснення новацій податкового та митного законодавства, що позитивно позначається на підвищенні рівня податкової культури платників податків.

 В активі інформаційних комунікацій з бізнесом – тематичні семінари, «круглі столи», «гарячі лінії», письмові роз‘яснення та усні консультації.

 Для отримання додаткової інформації,  а також надання пропозицій щодо покращення роботи центру обслуговування платників, платники можуть звертатись за адресою: м. Тульчин, вул. Леніна, 51, або за тел. 2-24-54.

 

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ

ГУ Міндоходів у Вінницькій області

Повернутись