Свято останнього дзвоника в Клебанській ЗШ

09.06.15

На свято «Останнього дзвоника» до  учнів Клебанської ЗОШТульчинського районузавітали податківці, адже найактивніші учасники Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості: «Майбутнє країни – у мріях дитини» навчаються саме у цьому навчальному закладі.

Звертаючись до школярів, головний спеціаліст Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Аліна Чорноморець побажала їм гарних канікул, а випускникам – успішної дороги в доросле життя та здійснення мрій. З окремими побажаннями Аліна Миколаївна звернулася до Вікторії Безбах, яка здобула перемогу в районному етапі конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини». «Мені надзвичайно приємно, що молоде покоління активно бере участь у житті країни та за допомогою творчості допомагає нагадати дорослим про їх обов’язок перед державою. Життя доводить, що з юних років необхідно опановувати тонкощі законодавства. Діти зі шкільної парти вже розуміють для чого сплачуються податки, усвідомлюють важливість чесної сплати податків для розвитку та процвітання нашої держави» . Вручила диплом та пам»ятний подарунок переможниці.

На завершення виступу податківець запросилаучителів та учнів до Центру обслуговування платників податків, ознайомитись з процесом формування бюджету зсередини. «Ми із задоволенням проведемо екскурсію. Двері податкової та серця податківців завжди відчинені для допитливої молоді. І можливо хтось –отримає свій перший офіційний документ - ідентифікаційний номер платника податків».