Липневі зміни: що і для кого змінюється?

05.07.16

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  13 липня(середа) 2016 року проводить інформаційно-консультативний семінар на тему:«Складання податкової та фінансової звітності за 1-е півріччя 2016р. та їхній взаємозв’язок»

Під час семінару будуть розглянуті слідуючі питання:

·        Податок на додану вартість (зміни до декларації з ПДВ та додатків до неї; особливості заповнення податкової накладної;розрахунки коригувань;база оподаткування при постачанні готової продукції (робіт, послуг);операції з необоротними активами.)

·        Податок на прибуток – 2016 (Облікова політика. Первинні документи; Дозволені (раніше заборонені витрати), ремонти і поліпшення ОЗ; Декларація за 1-е півріччя 2016р. (алгоритм для співставлення даних декларації та фінзвітності з метою попередження ризиків заниження об’єкта оподаткування).

·        Зарплатні податки – останні зміни: (Новий звіт по ЄСВ;Нарахування допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах; Індексація зарплати в червні-липні 2016 р).

·        Спрощена система оподаткування фізичних і юридичних осіб.

·         Інші зміничинного законодавства на день проведення  семінару.

Семінар проводиметься за участю лектора Вінницької обласної організації «Знання», бухгалтера-практика  Кирилюк Раїси Миколаївни - вартість 150 грн.

Початок семінару о 10 годині в приміщенні актового залу податкової служби району.

Повернутись