Постанови Тульчинської районної територіальної виборчої комісії

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування складу Томашпільської   селищної територіальної виборчої комісії"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування складу Крижопільської   селищної територіальної виборчої комісії"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування складу Шпиківської  селищної територіальної виборчої комісії"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування склад  Студенянської сільської територіальної виборчої комісії"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування склад Вапнярської  селищної територіальної виборчої комісії"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування складу  селищної Піщанської територіальної виборчої комісії"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування Городківської сільської територіальної виборчої комісії"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування складу Брацлавської  селищної територіальної виборчої комісії"

Відомості про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року Тульчинської районної територіальної виборчої комісії Тульчинського району Вінницької області.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №4 від 04.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №6 від 06.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №8 від 01.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №9 від 02.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №9 від 04.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №10 від 06.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" 21 від 11.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №22 від 06.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №23 від 07.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №24 від 06.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №25 від 01.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №26 від 02.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №28 від 06.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №29 від 07.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №30 від 06.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №31 від 07.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №32 від 07.09.2020 року.